Mustjõe maastikusõiduala

Anija vallas endises liiva karjääris 3 ha suurusel alal, kus on mitmekülgsed looduslikud tingimused sõitmiseks kõikvõimalike  mootorsõidukitega.
Telefon+372 604 7212
E-postinfo.aegviidu@rmk.ee
Lahtiolekuajadala kasutamine lubatud 10:00-22:00
Objekti tüüpMaastikusõidurada
Varustus3 ha suurune Mustjõe maastikusõiduala on väga atraktiivsete looduslike tingimustega ja seal võib sõita kõikide mootorsõidukitega.
Talvine kasutusjuurdepääsutee lumevaba, ala ise lumekoristuseta
Lisainfo
Maastikusõiduala on looduses piiritletud ringpiiriga, mille sees võib igal pool sõita.
Piirangud
Maastikul sõites ei või juht kahjustada keskkonda maastikusõiduki mootori või teiste seadmete põhjustatud liigse müra, tolmu või heitgaasiga, mida oleks võimalik vältida; pesta maastikusõidukit veekogus ega kaldal lähemal kui 10 meetrit veepiirist; saastada keskkonda kütte- või määrdeainetega ega vahetada maastikusõidukil õli kohas, mis ei ole selleks ette nähtud; kahjustada, risustada või muul viisil saastada liiklemiseks kasutatavat maa-ala; liigelda maastikusõidukiga, millel on keskkonda saastav leke.
AsukohtAnija vallas Mustjõe küla liivakarjääris.
Kohalesõitmise õpetusTallinna poolt tulles keerata Piibe mnt 16. kilomeetril kohe pärast Raudoja veehoidlat paremale ja sõita umbes 8 km otse. Seejärel keerata 400 m enne Mustjõe raudteejaama vasakule ja sõita 2 km kuni raja alguseni. Teine võimalus on minna Mustjõe karjäärini Aegviidust, kust tee viib karjäärini paralleelselt raudteega.   
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 59.299167
pikkuskraad: 25.503889
L-EST 97 x: 6574402 y: 585683