Kautsi metsaonn

Päästeameti peadirektori käskkirjaga on määratud tuleohtliku aja alguseks 14.04.2017 kogu Eesti territooriumil. Palume järgida tuletegemise juhiseid puhke- ja kaitsealadel. Tuld tohib teha ainult ettevalmistatud lõkkekohtades!
Metsaonn on kujunenud ajapikku jahimeeste kogunemispaigaks. Aga siia on kindlasti oodatud ka need, kes matkateele plaaninud peatust või puhkepaika. Mõtete klaarimiseks ja vaikuse nautimiseks on see hea paik. Läheduses on head marja- ja seenemetsad.
Telefon501 9564, Pähni külastuskeskus
E-post info.pahni@rmk.ee
Objekti tüüpMetsaonn
Parkimisvõimalusedparkla mahutab 5 autot.
VarustusLisaks kuusnurksele ringis pinkidega metsaonnile on siin veel lõkkerestiga lõkkekoht, pingid, puukuur, kuivkäimla. Magamisvarustus peab külastajal endal kaasas olema.
Telkimisvõimalus lubatud paigaldada kuni 2 (4-kohalist) telki.
Lõkkekoht on
Ööbimisvõimalus on
Ööbimiskoha inimeste arvOnn mahutab 6 inimest.
Marjad-seenedmustikad, pohlad, vaarikad
Talvine kasutusLõkkepuud olemas, juurdepääsutee lumest lahti lükatud. Peale suuremat lumesadu ei pruugi tee koheselt lahti lükatud olla.
LisainfoMetsaonn on looduses liikujatele kasutamiseks tasuta, järgi palun igaüheõiguse põhimõtteid.
AsukohtTsooru küla lähedal, Antsla vallas, Võrumaal.
Kohalesõitmise õpetusAntsla-Sänna mnt 14. kilomeetril keerata 1 km enne Tsoorut alajaama juurest paremale väiksele kruusateele (suunaviit „RMK Kautsi metsaonn“). Sõita 5,5 km edasi, kuni tee ääres paremal ongi metsaonn. 
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 57.705540
pikkuskraad: 26.582898
L-EST 97 x: 6398903 y: 653959