Marjataskud

Läänemaa, Nõva puhkeala
TÄHELEPANU! EESTI METSADES ON SUUR TULEOHT! Suure tuleohuga ajal on keelatud igasugune lahtise tule tegemine, sealhulgas ka metsas suitsetamine ja grilliseadmete kasutamine. Lõkke tegemine on keelatud ka kõigil RMK poolt ettevalmistatud lõkkekohtadel.
Isuäratava pealkirja taga peitub parkimiskoht, kuhu saab jätta auto, et minna metsa marju korjama. Sügisel saab ka seeni varuda ja talvel nendest seenetaskuid küpsetada.
Telefon+372 506 2004
E-postinfo.nova@rmk.ee
Objekti tüüpMuu
Parkimisvõimalused20 parkimistaskut, kõikides kohti 2 autole
VarustusIgas taskus pink ja infotahvel
Marjad-seenedMustikad, pohlad, seened
LisainfoTäpsemat teavet marjade ja seente kohta küsi külastuskeskusest. Asume Nõva maastikukaitsealal. Hea marjuline, siinsed marjataimed kasvavad liival ja on seetõttu väga nõrgalt  pinnasele kinnitunud. JÄTA KOMBAIN KOJU, siis rõõmustab  Nõva marjarikkus Sind veel pikka aega!
Tutvu enne loodusesse minekut
igaüheõiguse põhimõtetega.
AsukohtPeraküla, Lääne-Nigula vald, Läänemaa
Kohalesõitmise õpetusSõita Tallinnast läbi Keila 47 km Haapsalu poole ja keerata Määra teeristist paremale (viit "Nõva 29 km"). Sõita läbi Nõva 3,2 km Haapsalu poole, keerata Peraküla bussipeatusest paremale ja sõita 1,9 km edasi, kuni jõuate Perakülla, kust saab alguse kivitee. Sõita kiviteed mööda edasi kuni metsani. Siit algavad teeäärsed väikesed parklad. Kuni teeristini sõita otse, siis jätkuvad parklad nii paremale kui ka vasakule keerates.
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 59.209289
pikkuskraad: 23.617531
L-EST 97 x: 6563491 y: 478151