Marjataskud

Läänemaa, Nõva puhkeala
Päästeameti peadirektori käskkirjaga on määratud tuleohtliku aja alguseks 14.04.2017 kogu Eesti territooriumil. Palume järgida tuletegemise juhiseid puhke- ja kaitsealadel. Tuld tohib teha ainult ettevalmistatud lõkkekohtades!
Isuäratava pealkirja taga peitub parkimiskoht, kuhu saab jätta auto, et minna metsa marju korjama. Sügisel saab ka seeni varuda ja talvel nendest seenetaskuid küpsetada.
E-postnova.looduskeskus@rmk.ee
Objekti tüüpMuu
Varustuspink ja teabetahvel
LisainfoTäpsemat teavet marjade ja seente kohta küsi teabepunktist. Asume Nõva maastikukaitsealal. Hea marjuline, siinsed marjataimed kasvavad liival ja on seetõttu väga nõrgalt  pinnasele kinnitunud. JÄTA KOMBAIN KOJU, siis rõõmustab  Nõva marjarikkus Sind veel pikka aega!
AsukohtPeraküla külas Nõva vallas Läänemaal.
Kohalesõitmise õpetusSõita Tallinnast läbi Keila 47 km Haapsalu poole ja keerata Määra teeristist paremale (viit "Nõva 29 km"). Sõita läbi Nõva 3,2 km Haapsalu poole, keerata Peraküla bussipeatusest paremale ja sõita 1,9 km edasi, kuni jõuate Perakülla, kust saab alguse kivitee. Sõita kiviteed mööda edasi kuni metsani. Siit algavad teeäärsed väikesed parklad. Kuni teeristini sõita otse, siis jätkuvad parklad nii paremale kui ka vasakule keerates.
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 59.209289
pikkuskraad: 23.617531
L-EST 97 x: 6563491 y: 478151