Tõotusemäe lõkkekoht

Pärnumaa, Pärnumaa puhkeala
TÄHELEPANU! EESTI METSADES ON SUUR TULEOHT! Suure tuleohuga ajal on keelatud igasugune lahtise tule tegemine, sealhulgas ka metsas suitsetamine ja grilliseadmete kasutamine. Lõkke tegemine on keelatud ka kõigil RMK poolt ettevalmistatud lõkkekohtadel.
Lõkkekoht paikneb Luitemaa looduskaitsealal, Tõotusemäel. Lõkkekoha läheduses on Rannametsa-Tolkuse looduse õpperada, mis tutvustab luiterannikut, lagedaid liivaalasid ning rabamaastikke.
Telefon+372 505 8242
E-post info.kabli@rmk.ee
Objekti tüüpLõkkekoht
ParkimisvõimalusedParklas kohti 10 autole.
VarustusKaetud lõkkease grillrestiga, pingid, kaks laudpinki, puude varjualune, kuivkäimla, infotahvel
Lõkkekoht Kaetud lõkkease grillrestiga.
Matkavõimalus Rannametsa-Tolkuse looduse õpperajal.
VaatamisväärsusedLõkkekoht paikneb Luitemaa looduskaitsealal, mille linnurikkad rannaniidud on kaitseala suurimaid väärtusi. Piki rannikut lookleval luiteahelikul paiknevad Tõotusemägi ja Tornimägi on Eesti kõrgeimad.
Marjad-seenedMustikad, seened
LisainfoTeisel pool maanteed on 2,2 km pikkune Rannametsa-Tolkuse looduse õpperada. Tutvu enne loodusesse minekut igaüheõiguse põhimõtetega.
PiirangudTutvu looduskaitseala piirangute ja kaitse-eeskirjaga siin. Vajadusel küsi lisainfot Keskkonnaametist (+372 447 7388, info@keskkonnaamet.ee).
AsukohtHäädemeeste vallas, Pärnumaal. Tallinn-Pärnu-Ikla mnt 162. km asuvast asfalteeritud parklast paremale poole jääval mäenõlval. Objekt nr 20 puhkeala kaardil.
Kohalesõitmise õpetusSõita mööda Tallinn-Pärnu-Ikla mnt 162 km, kuni näete asfalteeritud parklat, kuhu saab auto parkida. Tõotusemäe puhkekoht jääb parklast paremal pool olevale mäenõlvale. 
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 58.134452
pikkuskraad: 24.510003
L-EST 97 x: 6443824 y: 530044