Liipsaare metsaonn

Päästeameti peadirektori käskkirjaga on määratud tuleohtliku aja alguseks 14.04.2017 kogu Eesti territooriumil. Palume järgida tuletegemise juhiseid puhke- ja kaitsealadel. Tuld tohib teha ainult ettevalmistatud lõkkekohtades!
Liipsaare metsaonn asub Põlvamaal Veriora vallas Meenikunno raba ääres. Metsaonnis on kamin, pliit ja magamislavatsid. Metsaonni lähedal õkkekoht grillrestiga, laud-pingid varikatusega, puukuur, kuivkäimla, vaatetorn.
Liipsaare metsaonni juures ei tohi telkida ja parkida. Metsaonn asub Meenikunno maastikukaitsealal. Metsapuhkus metsas!
Telefon+372 676 7122
E-post info.kiidjarve@rmk.ee
Objekti tüüpMetsaonn
ParkimisvõimalusedParkimine Liipsaare parklas umbes 400 m kaugusel metsaonnist.
VarustusMetsaonnis kamin, pliit ja magamislavatsid. Lõkkekoht grillrestiga, laud-pingid varikatusega, puukuur, kuivkäimla, vaatetorn.
Kattega lõkkekoht on
Matkavõimalus Onn jääb Meenikunno matkaraja äärde.
Ööbimisvõimalus on
Ööbimiskoha inimeste arvOnn mahutab 4 inimest.
Marjad-seenedmustikad, pohlad, jõhvikad, seened
Talvine kasutusParklani on tee lahti lükatud, metsaonnini viival teel lumetõrjet ei teostata. Lõkkepuud olemas.
LisainfoMetsaonn on looduses liikujatele tasuta kasutamiseks. Tutvu enne loodusesse minekut igaüheõiguse põhimõtetega.
PiirangudMetsaonn asub Meenikunno maastikukaitsealal, tutvu piirangute ja kaitse-eeskirjaga siin. Vajadusel küsi lisainfot Keskkonnaametist (e-post louna@keskkonnaamet.ee, tel. +372 799 0900 – Räpina kontor).
AsukohtMeenikunno raba ääres, Veriora vallas, Põlvamaal. Räpinast sõita 15 km Võru poole, seejärel keerata vasakule Vändramaa ja Nohipalo poole. Sealt 3 km pärast keerata paremale ning sõita veel 1,5 km, siis keerata taas paremale metsa ja sõita 1 km.
Kohalesõitmise õpetusSõita Räpinast 15 km Võru suunas ja keerata vasakule Värska poole. Sealt sõita 3,8 km ja keerata paremale Meenikunno maastikukaitseala suunas. Sõita 5,5 km ja keerata taas paremale. Sõita veel umbes 1,5 km, kuni parkla juurest näitab paremale viit „Liipsaare“. Liikuda viida suunas, kuni jõuategi metsaonni juurde. 
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 57.931622
pikkuskraad: 27.309408
L-EST 97 x: 6425957 y: 695991