Ruhijärve lõkkekohad

Viljandimaa, Sakala puhkeala
Suvisel ajal on Ruhijärv vesiroosidega paradiis. Liivased kaldad kutsuvad ka puhkajaid veemõnusid nautima. Meie lõkkekohad asuvad rahva poolt ristitud Tammeninas, kus tammed kasvavad mitmekaupa koos nagu suured põõsad ja nii mõnigi on „ninapidi“ kokku kasvanud. Koht sobib nii kalameestele, kes paadiga järvele soovivad minna kui ka matkaseltskonnale, kes vee ääres ööbimist plaanib. Kindlasti tasuks varuda aga kannatust, sest ka putukatele meeldib selles looduskaunis kohas.
Telefon+372 435 7164
E-postinfo.soomaa@rmk.ee
Objekti tüüpLõkkekoht
Parkimisvõimalusedkohti 20 autole
VarustusEsimeses lõkkekohas parkla, lahtine lõkkease pinkidega, puude varjualune, laud-pingid, paadisild, infotahvel, sobib kalameestele paatide vettelaskmiseks. Teine lõkkekoht asub 100 meetrit eemal. Parkimistaskud, 1 kaetud lõkkekoht, laud-pingid-katusealune, käimla, puude varjualune, pontoonidel redeliga purre.
Telkimisvõimalus lubatud paigaldada kuni 3 (4-kohalist) telki.
Kattega lõkkekoht on
VaatamisväärsusedSobiv koht nii kalastajatele kui ujujatele.
LisainfoTutvu enne loodusesse minekut igaüheõiguse põhimõtetega.
AsukohtAsub järve Karksi-Nuia-Lilli mnt poolsel kaldapealsel.
Kohalesõitmise õpetusSõita mööda Valga-Uulu mnt ja keerata pärast Karksi-Nuia linna silti (Valga poolt tulles) vasakule (suunaviit "Lilli 12 km"). Pärnu poolt tulles sõita otse läbi Karksi-Nuia linna Valga poole, kuni enne linna piiri näitab suunaviit "Lilli 12 km". Sõita viida suunas 9 km kuni paremale näitava suunaviidani "RMK Ruhijärve lõkkekoht 1,6 km". Sõita otse, kuni jõuate järveni, kus on parklad ja kaks lõkkekohta. 
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 58.020001
pikkuskraad: 25.513365
L-EST 97 x: 6431971 y: 589432