Keila-Joa pargi loodusrada (3 km)

Paberkonfettide ja paberlitrikahurite kasutamine Keila-Joa pargis on keelatud!Keila-Joa pargi loodusrada saab alguse parklast, kulgeb esialgu mööda jõe kallast, joa juurest mööda ning edasi pargi merepoolsemasse nurka ja jälle tagasi parklasse. Kokku annab see mõnusa paari-kolme tunnise jalutuskäigu omapärases parkmetsas.
2013.aastal rekonstrueeriti pargi trepid ja rippsillad. Sellega seoses eemaldati ka sildade külge kinnitatud pulmalukud, mis soodustasid rippsildade kettide roostetamist. Kõigil soovijail oli võimalik oma lukule RMK Tallinna Teabepunkti ka järele tulla.
2015.aastal valmis Mati Karmini südamete skluptuur, mille külge nüüd ja edaspidi pulmalukke kinnitatada saab. Osa skulptuurist on ka varem sildade küljes rippunud lukud, millele keegi järele ei tulnud.
Telefon+372 676 7842
E-postinfo.viimsi@rmk.ee
Objekti tüüpÕpperada
Parkimisvõimalusedparkla raja alguses 20 autole
VarustusRingikujuline loodusrada kulgeb mööda Keila jõe kallast ja läbi pargi. Raja alguses on infotahvel kaardi ja üldinfoga ning rajal 8 kirjeldustega huvipunkti, mis tutvustavad huvitavamaid loodusobjekte ja Keila-Joa pargi ajalugu. Rajal jalapuhkamiseks istepinke.
Raja alguses on tasuline parkla, parkimiskorralduse kiosk ja käimla.
Matkavõimalus on
VaatamisväärsusedKeila juga, Keila mõis, vana mõisapark, endine hüdroelektrijaam, park-mets
AsukohtKeila-Joal Keila vallas Harjumaal. Raja algus Keila-Joa pargi parkimisalal. Puhkeala kaardil objekt nr 3.
Kohalesõitmise õpetusSõita Tallinnast Lohusalu poole, kuni viit osutab Keila-Joale. Vahetult pärast Keila jõe ületamist tuleb keerata paremale Keila-Joa parki, kus asub parkla ja rada tutvustav infotahvel. 
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 59.393752
pikkuskraad: 24.294685
L-EST 97 x: 6584015 y: 516744