Jõemõisa lõkkekoht

Jõemõisa lõkkekoht on Saare-Pala-Kodavere maanteelt tulles esimene viiest Kaiu järvede ääres olevast lõkkekohast. Lõkkekoht asub Jõemõisa järve kõrgel kaldal, kust avaneb suurepärane vaade Kaiu järvestikule ja kus saab nautida nii metsa kui vee-äärse puhkuse võlusid.
Telefon+372 676 7495
+372 676 7030
E-post info.elistvere@rmk.ee
Objekti tüüpLõkkekoht
ParkimisvõimalusedParkimine lõkkekoha ümbruses.
VarustusInfotahvel, 2 varikatusega laud-pinki ja kattega lõkkeaset, puukuur lakas magamise võimalusega, trepp ja kompostkäimla. 
Telkimisvõimalus Lubatud paigaldada kuni 10 (4-kohalist) telki
Kattega lõkkekoht on
Invavõimalus on
Matkavõimalus on
VaatamisväärsusedVaated Kaiu järvistule, vaheldusrikas maastik, mitmekesine elustik.
Marjad-seenedSeened, mustikad
LisainfoLõkkekoht asub Kääpa maastikukaitsealal (Tammeluha piiranguvööndis) - kaitseala vetel on lubatud sõita mootorita ujuvvahendiga.
Talvel varustatud lõkkepuudega, lõkkekoha juurde viival teel lumetõrjet ei teostata.
PiirangudTelkimine ja lõkke tegemine on lubatud ainult ettevalmistatud ja tähistatud kohtades. Rohkem kui 20 osalejaga rahvaürituste korraldamiseks ja vetel mootoriga ujuvvahendiga sõitmiseks tuleb luba saada kaitseala valitsejalt (Keskkonnaameti Jõgeva-Tartu regioonist).
AsukohtSaare vald, Jõgevamaa
Jõemõisa järve idakaldal.
Kohalesõitmise õpetusSõita mööda Jõhvi-Tartu-Valga (nr 3) maanteed Tartust 33 km Jõhvi suunas, pöörata paremale Pala-Kodavere poole, 3 km pärast Kaiu bussipeatust pöörata paremale metsateele (RMK suunaviidad). 600 m pärast keerata paremale (olemas suunaviit) ja sõita 150 m edasi, kuni jõuate infostendi ja lõkkekohani.
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 58.652973
pikkuskraad: 26.842808
L-EST 97 x: 6504958 y: 664972