Pangodi telkimisala

Hea asukohaga supluse võimalusega populaarne suvituskoht. Asub maantee vahetus läheduses, olles samal ajal sellest eraldatud metsatukaga.
Telefon +372 676 7122
E-post info.kiidjarve@rmk.ee
Objekti tüüpTelkimisala
ParkimisvõimalusedParkimine telkimisala parklas ja maantee ääres, kuhu mahub 30 autot.
VarustusParkla, infotahvel, 3 kohas kattega lõkkeasemed, laud-pingid varikatusega, 3 lõkkeaset lõkkerestiga, 18 pinki, puukuur, 2 käimlat ja riietuskabiinid, valla poolt rajatud aktiiv-puhkuse elemendid, võrkpalliplats.
Telkimisvõimalus lubatud paigaldada kuni 30 (4-kohalist) telki.
Kattega lõkkekoht on
Invavõimalus on
Matkavõimalus Telkimisalast möödub Pikksaare matkarada (1 km).
VaatamisväärsusedPangodi järv ja parkmets.
LisainfoTutvu enne loodusesse minekut igaüheõiguse põhimõtetega. Hea puhkaja, kui soovid täiesti kindel olla, et saad lõkkekohas lõket teha, siis võimalusel võta kaasa oma grillsüsi või lõkkepuud, sest kahjuks ei järgi veel kõik külastajad säästliku tarbimise ja järgmisest külastajast hoolimise sõnumit.
PiirangudAsub Pangodi maastikukaitsealal, tutvu piirangute ja kaitse-eeskirjaga siin. Kaitseala vetel on lubatud sõita mootorita ujuvvahendiga. Telkimine ja lõkke tegemine on lubatud ainult ettevalmistatud ja tähistatud kohtades. Vajadusel küsi piirangute kohta lisainfot Keskkonnaametist (tel. +372 730 2240, louna@keskkonnaamet.ee).
FailidKaitseala trükis välja antud Keskkonnaameti poolt 2015. a.
Lae PDF
AsukohtKambja vald, Tartumaa.
Kohalesõitmise õpetusSõita Tartust 13 km Võru suunas, seejärel keerata paremale Otepää suunas ja sõita 9 km, kuni vasakut kätt maanteest jääb Pangodi järv. Telkimisala asub Pangodi järve kaldal (kohapeal RMK suunaviidad).
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 58.199632
pikkuskraad: 26.571254
L-EST 97 x: 6453867 y: 651156