Peräjärve lõkkekoht

Võrumaa, Karula rahvuspark
TÄHELEPANU! EESTI METSADES ON SUUR TULEOHT! Suure tuleohuga ajal on keelatud igasugune lahtise tule tegemine, sealhulgas ka metsas suitsetamine ja grilliseadmete kasutamine. Lõkke tegemine on keelatud ka kõigil RMK poolt ettevalmistatud lõkkekohtadel.
Lõkkekohast saab suunduda 4 km pikkusele Peräjärve metsarajale, Karula pikale jalgsimatkarajale ja 38 km pikkusele Karula jalgrattarajale. Telkida lõkkekohas ei ole võimalik, seda saab teha tähistatud telkimiskohtades. Neist lähemad asuvad Ubajärvel ning Ähijärve ääres.
Telefon+372 782 8350
E-post info.karula@rmk.ee
Objekti tüüpLõkkekoht
ParkimisvõimalusedParkla mahutab 10 autot.
VarustusLõkkekohas on infotahvel, lahtine lõkkease grillrestiga, kuivkäimla, puude varjualune, 4 pinki, 1 puidust prügikast
Lõkkekoht Lahtine lõkkease grillrestiga.
Matkavõimalus Lõkkekohast saab suunduda 4 km pikkusele Peräjärve metsarajale, Karula pikale jalgsimatkarajale ja 38 km pikkusele Karula jalgrattarajale.
VaatamisväärsusedMaastikud, vanad loodusmetsad
Marjad-seenedmustikad, seened
LisainfoTutvu enne loodusesse minekut igaüheõiguse põhimõtetega.
PiirangudLõkkekoht asub Karula rahvuspargis, tutvu piirangute ja kaitse-eeskirjaga siin. Vajadusel küsi lisainfot Keskkonnaametist (+372 786 8360, info@keskkonnaamet.ee).
AsukohtKarula rahvuspargi keskusest 3 km lõunasse, Ähijärve küla, Antsla vald. Objekt nr 15 rahvuspargi kaardil.
Kohalesõitmise õpetusAntsla-Haabsaare mnt 8. kilomeetril keerata 50 m pärast Haabsaare bussipeatust paremale (viidad "Karula rahvuspargi külastuskeskus 7 km", "Saru 20 km"). Sealt sõita edasi 9,5 km mööda Haabsaare-Saru mnt ja keerata Peräjärve bussipeatuse juurest (viit „Peräjärve metsarada“) vasakule parklasse. Lõkkekoht on parkla kõrval. 
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 57.68482
pikkuskraad: 26.52427
L-EST 97 x: 6396462 y: 650551