Kaubaru metsaonn

Tee lõket ainult selleks ettevalmistatud ja tähistatud kohas. Suvine lõkkepuude vajadus meie lõkkekohtades on väga suur, mistõttu ei pruugi lõkkepuid igal hetkel kõigile jaguda. Pettumuse vältimiseks võta palun autoga liikudes lõkkepuud või grillsöed kaasa. Põlevat lõket ära jäta valveta, söegrilli kasutamisel vala söed lõkkeasemele, mitte metsa alla. Lahkudes kustuta lõke korralikult.
Metsaonn asub Nigula looduskaitsealal. Koht sobib ööbimiseks või puhkuseks matkajale, kelle eesmärgiks on ümbruskonnaga tutvumine.
Telefon +372 505 8242
E-post info.kabli@rmk.ee
Objekti tüüpMetsaonn
ParkimisvõimalusedParkla 3 autole
Varustus4 magamislavatsit ja tulease, laud-pink, kaev, välikäimla, puukuur, infotahvel
Telkimisvõimalus Lubatud paigaldada kuni 3 (4-kohalist) telki.
Vesi Tarbevett saab kaevust
Matkavõimalus Nigula raba õpperada
Ööbimisvõimalus on
Ööbimiskoha inimeste arvMahutab 4 inimest.
VaatamisväärsusedMetsaonn asub Nigula looduskaitsealal, mis on loodud Nigula soostiku ja sellega piirnevate alade koosluste ning kaitsealuste liikide elupaikade ja maastiku kaitseks.
LisainfoObjekti varustatakse lõkkepuudega.
Metsaonn on kasutamiseks tasuta.
Enne loodusesse minekut tutvu järgmiste juhistega: igaüheõiguse põhimõtted, kuidas looduses käituda ja prügivabalt looduses.
PiirangudMetsaonn asub Nigula looduskaitsealal, tutvu piirangute ja kaitse-eeskirjaga siin. Vajadusel küsi lisainfot Keskkonnaametist (+372 662 5999, info@keskkonnaamet.ee).
AsukohtMassiaru küla lähedal, Häädemeeste vald, Pärnumaa. Objekt nr 7 puhkeala kaardil.
Kohalesõitmise õpetusSõita mööda Tallinn-Pärnu-Ikla mnt ja 43. kilomeetril keerata vasakule Kabli-Massiaru teele. Sõita 6,1 km, keerata vasakule, sõita veel 0,2 km ning keerata kohe paremale Tali-Tuuliku-Massiaru teele. Edasi sõita 4,3 km, kuni vasakut kätt jääb infostend, parkimistasku ja metsaonn.
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 57.974556
pikkuskraad: 24.626969
L-EST 97 x: 6426074.4 y: 537100.4