Järvi Pikkjärve telkimisala

Hea külastaja! Anname teada, et Päästeameti poolt on kehtestatud tuleohtlik aeg Ida- ja Lääne-Virumaal, Jõgevamaal, Tartumaal ja Pärnumaal. Sellega seoses on keelatud tule tegemine, grillseadme kasutamine, suitsetamine, mootorsõidukiga liiklemine väljaspool maanteid. Teistes maakondades palume vältida lõkke tegemist ning käituda vastutustundlikult! Jälgida Päästeameti kodulehte ning Ilmateenistuse tuleohukaarti.
Telkimisala asub Järvi Pikkjärve kirdenurgas metsa sees kuuskede all. Telkimisala jääb Järvi-Aegviidu matkarajale ja RMK Oandu-Aegviidu-Ikla matkateele.
Telefon+372 604 7212
E-postinfo.aegviidu@rmk.ee
Objekti tüüpTelkimisala
ParkimisvõimalusedParkimistaskuid 20 autole
Varustus2 kaetud lõkkeaset, 2 lahtist lõkkeaset grillrestiga, 2 katusealust pinkide ja lauaga, 2 lauda, 7 pinki, 2 kuivkäimlat, 2 lõkkepuude varjualust, 3 prügikasti, 2 infotahvlit
Telkimisvõimalus Lubatud paigaldada kuni 20 (4-kohalist) telki.
Kattega lõkkekoht Kaetud lõkkease grillrestiga
Lõkkekoht Lahtine lõkkease
Vesi Tarbevesi Järvi Pikkjärvest
Matkavõimalus Järvi-Aegviidu matkarada
RMK matkatee Oandu-Aegviidu-Ikla
VaatamisväärsusedJärvi Pikkjärv, männimets
Marjad-seenedMustikad, pohlad, seened
LisainfoObjekti varustatakse lõkkepuudega.
Enne loodusesse minekut tutvu järgmiste juhistega: igaüheõiguse põhimõtted, kuidas looduses käituda ja prügivabalt looduses.
Piirangud
Telkimisala asub Põhja-Kõrvemaa looduskaitsealal, tutvu piirangute ja kaitse-eeskirjaga siin. Vajadusel küsi lisainfot Keskkonnaametist info@keskkonnaamet.ee, tel.+372 662 5999.
AsukohtKuusalu vald, Harjumaa
Objekt nr 4 puhkeala kaardil
Kohalesõitmise õpetusTallinn-Narva mnt (E20) 56. km keerata paremale Kemba suunas, sõita 0,9 km ja keerata paremale (suunaviit „Järvi järved“). Sealt sõita 4 km mööda kruusakattega metsateed, kuni jõuategi telkimisala parklasse.   
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 59.428258
pikkuskraad: 25.681777
L-EST 97 x: 6589018.8 y: 595449.6