Otteni lõkkekoht

NB! Talvisel perioodil on liikumistingimused looduses sageli raskendatud. Sõltuvalt ilmast võib olla häiritud nii looduses olevate külastusobjektide hooldus kui ka lõkkepuudega varustamine, samuti võib olla raskendatud objektidele juurdepääs.
Matkatee peatuskohaks rajatud lõkkekoht asub Põlvamaal Ahja jõe kaldal Otteni metsamaja lähistel filmi "Viimne reliikvia" võtete mail. Siit on võimalik suunduda Taevasoja-Otteni-Taevaskoja matkarajale, kuid lähikonna metsades on palju ka lihtsalt jalutamiseks sobivaid metsaradu.
Telefon+372 676 7122
E-post info.kiidjarve@rmk.ee
Objekti tüüpLõkkekoht
ParkimisvõimalusedMahutab kuni 7 autot.
VarustusKaetud lõkkease grillrestiga, laud-pink varikatusega, pingid, puude varjualune, kuivkäimla
Telkimisvõimalus Lubatud paigaldada kuni 15 (4-kohalist) telki.
Kattega lõkkekoht Kaetud lõkkease grillrestiga.
Vesi Tarbevett saab Ahja jõest.
Matkavõimalus Lõkkekoht jääb RMK Peraküla-Aegviidu-Ähijärve matkateele, millega osaliselt kattub Taevaskoja-Otteni-Taevaskoja matkarada.
VaatamisväärsusedAhja jõgi ja filmi "Viimne reliikvia" võttekohad.
Marjad-seenedSeened, pohlad
Lisainfo Objekti varustatakse lõkkepuudega.
Enne loodusesse minekut tutvu järgmiste juhistega: igaüheõiguse põhimõtted, kuidas looduses käituda ja prügivabalt looduses
AsukohtPõlva vald, Põlvamaa. Objekt nr 22 puhkeala kaardil.
Kohalesõitmise õpetusPõlva-Mooste mnt sõita Himmaste ringteelt umbes 1 km Mooste poole. Keerata vasakule, viit "Ahja 14 km". Sõita umbes 3 km, vasakule jääb silt "Otteni veski 1,5 km". Sõita Tartu-Räpina mnt Kärsani, keerata paremale, viidad "Koorvere 12 km" ja "Eoste 12 km". Sõita 2 km ja keerata vasakule, viit "Himmaste 10 km". Sõita veel 7 km, viit paremale "Otteni veski 1,5 km". Sõita Otteni metsamajast mööda üle „Siimu silla“ ja keerata vasakule. Sõita veel umbes 0,4 km ja oletegi lõkkekohas.
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 58.110058
pikkuskraad: 27.067483
L-EST 97 x: 6445126.9 y: 680765.4