Rae järve telkimisala

Pärnumaa, Pärnumaa puhkeala
NUTIMÄNG  - „METSAOTI ROGAIN“
Liikudes mööda Rae järve matkarada avanevad järgemööda sinu nutiseadmes 15 ülesannet ümbruskonna looduse kohta. Kui kuuled karu urinat, siis ole valmis ülesande lahendamiseks, kindlasti kohtud metsaotiga ka raja peal, kuid muretsemiseks pole põhjust - kõik on ohutu!
Lae Play poest või App Store-st alla Loquizi äpp. Mängu täpsemad juhtnöörid, vajalikud paroolid või QR koodi leiad raja algusest ja infostendilt.
Vaata ka teisi nutimänge

Telkimisala asub Rae järve ääres, hea võimalus veeta metsapuhkust, ujuda, kalastada või teha väike retk Rae järve matkarajal. Telkimisala on heaks peatuskohaks RMK Oandu- Ikla matkateel liikujatele.
Telefon +372 505 8242
E-post info.kabli@rmk.ee
Objekti tüüpTelkimisala
HooldustüüpAastaringne
Suvise hoolduse põhimõtteid vaata siit
ParkimisvõimalusedParkla 15 autole.
VarustusUjumissild, kaetud lõkkeasemed grillrestiga, katusealusega laud- pingid, puukuurid, käimlad, katusealune, kaev ja laste mänguväljak
Telkimisvõimalus Lubatud paigaldada kuni 7 telki
Kattega lõkkekoht on
Lõkkekoht 3 kaetud lõkkeaset grillrestiga
Vesi Tarbevett saab pumbaga kaevust.
Matkavõimalus Matkavõimalus on Rae järve matkarajal ja RMK matkatee Kopra - Ikla (74 km) lõigul.
VaatamisväärsusedVaheldusrikas loodus, võimalik jälgida metsloomade ja lindude elutegevust, veeta metsapuhkust, püüda kala. Jõepaisule on ehitatud kalatrepp.
Marjad-seenedmustikad, pohlad, seened
Suvine hooldusHooldussagedus: 3 korda nädalas
LisainfoEnne loodusesse minekut tutvu järgmiste juhistega: igaüheõiguse põhimõtted, kuidas looduses käituda ja prügivabalt looduses.
AsukohtRae järve kaldal, Saarde vallas, Pärnumaal. Suunaviit Rae järvele Tõitoja-Häädemeeste tee 8. km. Objekt nr 14 puhkeala kaardil.
Kohalesõitmise õpetusSõita mööda Tõitoja-Häädemeeste teed, kuni 8. kilomeetril näitab suunaviit Rae järve telkimisala ja matkaraja peale, sealt keerata vasakule ja jälgida viitasid, mis juhatavad telkimisalale.  
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 58.121644
pikkuskraad: 24.769266
L-EST 97 x: 6442543 y: 545332