Priivitsa lõkkekoht

Pärnumaa, Pärnumaa puhkeala
Tee lõket ainult selleks ettevalmistatud ja tähistatud kohas. Suvine lõkkepuude vajadus meie lõkkekohtades on väga suur, mistõttu ei pruugi lõkkepuid igal hetkel kõigile jaguda. Pettumuse vältimiseks võta palun autoga liikudes lõkkepuud või grillsöed kaasa. Põlevat lõket ära jäta valveta, söegrilli kasutamisel vala söed lõkkeasemele, mitte metsa alla. Lahkudes kustuta lõke korralikult.
Lõkkekoht on mõeldud telkimiseks ja rannapuhkuse veetmiseks väikesele sõpruskonnale või lastega perekonnale. Vahetus läheduses on Priivitsa oja, mererand, Kabli külastuskeskus ja Kabli looduse õpperada.
Telefon+372 505 8242
E-post info.kabli@rmk.ee
Objekti tüüpLõkkekoht
ParkimisvõimalusedParkimine Kabli külastuskeskuse parklas, mahutab 10 autot.
Varustus2 katusealusega laud-pinki, kaetud lõkkease grillrestiga, lõkkepuude varjualune, käimla
Telkimisvõimalus Lubatud paigaldada kuni 5 (4-kohalist) telki.
Kattega lõkkekoht on
Lõkkekoht Kaetud lõkkease grillrestiga
Vesi Joogivee kraan külastuskeskuse õuealal.
Matkavõimalus Kabli looduse õpperajal ja RMK matkatee Kopra - Ikla lõigul.
VaatamisväärsusedKaunis ja vaheldusrikas loodus ning mererand, võimalus telkida ja lõket teha, külastada Kabli külastuskeskust või hoopis jalutada Kabli looduse õpperajal.
Lisainfo Lõkkepuud olemas. 
Enne loodusesse minekut tutvu järgmiste juhistega: igaüheõiguse põhimõtted, kuidas looduses käituda ja prügivabalt looduses.
AsukohtKabli küla, Häädemeeste vald, Pärnumaa.  Objekt nr 5 puhkeala kaardil.
Kohalesõitmise õpetusSõita mööda Vana Pärnu-Riia mnt Kabli suunas. Pärast Priivitsa oja ja enne Kabli küla keerata Orajõe metskonna bussipeatuse juurest paremale (viit "Kabli külastuskeskus"). Auto tuleb jätta Kabli külastuskeskuse parklasse. Priivitsa lõkkekoht jääb paremale üle Priivitsa oja.
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 58.020431
pikkuskraad: 24.451598
L-EST 97 x: 6431100.3 y: 526688.8