Luige metsamaja

Seoses tervishoiualase hädaolukorra kehtimisega oleme muutnud metsa - ja loodusmajade kasutajate piirarvu ning maja kasutamise aega. Uus maja kasutajate arv on 6 inimest. Telkimine ja lisainimesed pole lubatud. Arvestuslik saabumine kell 16.00 ja väljumine hiljemalt kell 10.00.
Luige metsamaja asub metsatuka sees Õrsava järve lähedal. Hea koht rahulikuks puhkuseks, metsas jalutamiseks, marjade-seente korjamiseks.
Telefon
Vaata vabu aegu ja broneeri on-line keskkonnas www.nordicrent.ee


või telefonitsi 676 7532
E-R 10.00-16.00
Samale päevale on-line keskkonnas broneeringut teha ei saa!
E-postpuhkus@rmk.ee
Objekti tüüpMetsamaja
ParkimisvõimalusedMaja juures ruumi 2-3 autole.
VarustusMaja mahutab 9 inimest. Magamisvõimalus I korrusel naril ja teisel poolkorrusel lavatsil, varustus peab külastajal endal kaasas olema! Miinimumvajadusele sisustatud kööginurk (külmik, veekeedukann, väike elektripliit), puuküttega pliit ja kamin. Majas on saun. Õues kuivkäimla ja lõkkekoht. Puudub puhas joogivesi. 
Hind70 €/ööpäev
Lõkkekoht Lahtine lõkkease grillrestiga.
Vesi Tarbevett saab tuua maja taga olevast kaevust
Matkavõimalus Maja lähedalt möödub Õrsava matkarada.
Ööbimisvõimalus on
Ööbimiskoha inimeste arv6 inimest
VaatamisväärsusedLoodushuvilistele puhkajatele pakub põnevust Mustoja maastikukaitseala, kus paikneb Kagu-Eesti suurim ja reljeefseim mõhnastik ja tuuletekkelised pinnavormid koos liivikutega. Pärandkultuurihuvilistel on end võimalus setode elu-oluga kurssi viia Seto Talumuuseumis.
Marjad-seenedmustikad, seened
Talvine kasutusLõkkepuud olemas, teed lahti lükatud. Talvisel ajal vajalik kaasa võtta soe, talviseks kasutamiseks mõeldud magamisvarustus!
Lisainfo
Vajalik eelnev broneerimine!
Metsamajast lahkudes korrasta ruumid.

Piirangud
Tuleohutusnõuetest tulenevalt on maja kasutajate piirarv 9 inimest. Alla 18-aastased saavad maja broneerida ja kasutada ainult koos täiskasvanuga.
AsukohtLobotka küla, Setomaa vald, Võrumaa. Objekt nr 18 puhkeala kaardil.
Kohalesõitmise õpetusSõita Tartu-Värska mnt mööda Värskani ja keerata enne Värska asula silti paremale (suunaviit "Treski"). Sõita umbes 10 m ja keerata vasakule, teeviidad näitavad Värska ja Luige metsamaja.  Sõita otse edasi 1,2 km, kuni teeviit näitab vasakule Luige metsamaja.
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 57.949542
pikkuskraad: 27.626606
L-EST 97 x: 6428919 y: 714651