Padise ATV rada

1 km pikkune rada kulgeb mööda Kloostri jõe kunagist sängi, on järskude tõusude ja langustega ning nõuab sõitjalt julgust ja oskust sõidukit valitseda. Rada on kitsas ja möödasõiduvõimalus puudub. Tegemist ON maastikusõidurajaga (mitte maastikusõidualaga), mis tähendab, et looduses on märgitud kindel rada ja sõidusuund.
Rada on sobilik ATVga sõitmiseks, maastikuautodega on seal sõitmine raja iseloomust tulenevalt keelatud.
Telefon+372 676 7842
E-postinfo.viimsi@rmk.ee
LahtiolekuajadRaja kasutamine lubatud 10:00-22:00
Objekti tüüpMaastikusõidurada
Lisainfo Padise maastikusõidurada asub osaliselt Kallaste talu eramaal.
Enne loodusesse minekut tutvu järgmiste juhistega: igaüheõiguse põhimõtted, kuidas looduses käituda ja prügivabalt looduses.
PiirangudMaastikul sõites ei või juht kahjustada keskkonda maastikusõiduki mootori või teiste seadmete põhjustatud liigse müra, tolmu või heitgaasiga, mida oleks võimalik vältida; pesta maastikusõidukit veekogus ega kaldal lähemal kui 10 meetrit veepiirist; saastada keskkonda kütte- või määrdeainetega ega vahetada maastikusõidukil õli kohas, mis ei ole selleks ette nähtud; kahjustada, risustada või muul viisil saastada liiklemiseks kasutatavat maa-ala; liigelda maastikusõidukiga, millel on keskkonda saastav leke.
AsukohtKasepere küla, Lääne-Harju vald, Harju maakond
Objekt nr 13 puhkeala kaardil
Kohalesõitmise õpetusPadise maastikusõidurajale jõudmiseks tuleb Tallinna poolt mööda Haapsalu mnt sõites keerata pärast Rummu asulat vasakule Kasepere küla poole ja sõita 1 km. 
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 59.218333
pikkuskraad: 24.154444
L-EST 97 x: 6564453 y: 508833