Tiksoja matkarajad (1+2 km)

Rajad, mille pikkuseks on vastavalt 1 km ja 2 km, algavad Tiksoja lõkkekoha parklast, on ringikujulised ning kulgevad mööda metsaradasid, -sihte ja -teid, 700-meetrisel tihendatud kruusakattega ringil on võimalik liikuda lapsevankri ja ratastooliga. Raja ääres on tegevusalad lastele ja tervisesportlastele, samuti on aiata tegevusala koertele. Linlasele sobib radadele jõudmiseks Ravila tänav.
Telefon +372 676 7122
E-post info.kiidjarve@rmk.ee
Objekti tüüpMatkarada
ParkimisvõimalusedTiksoja lõkkekoha parkla 30 autole
VarustusRaja tähistus, viidad, pingid, hakkepuidulõigud ning kraavide ületamiseks mitmed purded ja sillad, huvipunktides elustikuga seotud teabetahvlid. 1 km rajal tegevusalad lastele ja aiata koerteala, 2 km rajal on treeningelementidega alad, märjemate kohtade ületamiseks laudteed.
Telkimisvõimalus Tiksoja lõkkekoht
Kattega lõkkekoht 2 kaetud lõkkeaset grillrestiga Tiksoja lõkkekohas
Matkavõimalus Jalgsi
VaatamisväärsusedMitmekesine metsakooslus, erinevad raie- ja puuliigid.
Marjad-seenedSeened, mustikad
LisainfoTäiskasvanutel on mistahes sõidukitega radadel liikumine keelatud!

Enne loodusesse minekut tutvu järgmiste juhistega: igaüheõiguse põhimõtted, kuidas looduses käituda ja prügivabalt looduses.
AsukohtTartu, Tartumaa. Objekt nr 30 puhkeala kaardil.
Kohalesõitmise õpetusSõita Tartu-Ilmatsalu ringteelt 2 km Tallinna mnt suunas, kuni paremale näitab RMK suunaviit „Tiksoja lõkkekoht“. Tähistatud Tiksoja matkarajad algavad Tiksoja lõkkekoha juurest. 
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 58.396495
pikkuskraad: 26.662782
L-EST 97 x: 6475986 y: 655664