Tüki rattarada (7 km)

Tee lõket ainult selleks ettevalmistatud ja tähistatud kohas. Suvine lõkkepuude vajadus meie lõkkekohtades on väga suur, mistõttu ei pruugi lõkkepuid igal hetkel kõigile jaguda. Pettumuse vältimiseks võta palun autoga liikudes lõkkepuud või grillsöed kaasa. Põlevat lõket ära jäta valveta, söegrilli kasutamisel vala söed lõkkeasemele, mitte metsa alla. Lahkudes kustuta lõke korralikult.
Linna läheduse tõttu on rada eriti sobilik rahuliku tervisespordi harrastamiseks. 7 km pikkune rada algab Tenno lõkkekoha parklast ja kulgeb mööda ümbruskonna kruusateid ja metsasihte sinna tagasi.
Telefon +372 676 7122
E-post info.kiidjarve@rmk.ee
Objekti tüüpRattarada
ParkimisvõimalusedParkimine raja alguses Tenno lõkkekoha parklas - 10 autot.
VarustusRada algab Tenno lõkkekoha parklast suunaga lõunasse Ilmatsalu paisjärveni, sealt mööda Ilmatsalu-Tüki teed ja metsateid Tenno lõkkekohale tagasi ning on tähistatud viitadega.
Telkimisvõimalus Telkimisvõimalus on Tenno lõkkekohas.
Kattega lõkkekoht Kattega lõkkease Tenno lõkkekohas.
Lõkkekoht Lahtine lõkkease grillrestiga Tenno lõkkekohas.
Matkavõimalus rattaga
VaatamisväärsusedVaheldusrikas maastik, erinevad põllu- ja metsamassiivid.
LisainfoTutvu enne loodusesse minekut igaüheõiguse põhimõtetega
AsukohtTartu, Tartumaa. Objekt nr 12 puhkeala kaardil.
Kohalesõitmise õpetusSõita Tartust 6 km Ilmatsalu asulasse ja üle paisärve silla. Seejärel keerata esimeselt teelt vasakule ja sõita 1,5 km mööda kruusateed, kuni jõuate Tenno lõkkekohani. Tähistatud rada algab parklast. 
Või sõita Tartust Tallinna maanteele. Umbes 5,5 km pärast suunab RMK viit vasakule metsavahelisele teele. 1,2 km pärast jõuadki Tenno lõkkekoha parklasse.
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 58.404847
pikkuskraad: 26.556658
L-EST 97 x: 6476674 y: 649428