Keemu puhkekoht

Pärnumaa, Matsalu rahvuspark
NB! Talvisel perioodil on liikumistingimused looduses sageli raskendatud. Sõltuvalt ilmast võib olla häiritud nii looduses olevate külastusobjektide hooldus kui ka lõkkepuudega varustamine, samuti võib olla raskendatud objektidele juurdepääs.
Keemu sadama juures paiknev puhkekoht on hea paik lõunapausiks, pikniku saab pidada nii katusealuses kui lageda taeva all olevas istumiskohas. Samas on võimalus minna jalutama Matsalu lahte suubuvale sadamamuulile või vaadelda ümbritsevat maastikku ja linde vaatetornist.
Telefon+372 513 8783
E-postinfo.matsalu@rmk.ee
Objekti tüüpPuhkekoht
Parkimisvõimalused10 sõiduautole või 2 bussile kruusakattega parklas tee tagasipöördekohas
VarustusRookatusega ootepaviljon, kolmes küljes seinad, esikülg avatud. Ootepaviljonis pikk laud pinkidega. Välikäimla, infotahvel rannaniitudest.
VaatamisväärsusedMatsalu laht, Keemu sadam, Keemu vaatetorn
LisainfoLäheduses asub Matsalu külaseltsi külavain (jaanituleplats, kiik).
Enne loodusesse minekut tutvu järgmiste juhistega: igaüheõiguse põhimõtted, kuidas looduses käituda ja prügivabalt looduses. 
PiirangudPuhkekoht asub Matsalu rahvuspargi piiranguvööndis, tutvu ala kaitse-eeskirjaga siin. Vajadusel küsi piirangute kohta lisainfot Keskkonnaametist, info@keskkonnaamet.ee, tel. +372 662 5999.
AsukohtKeemu küla, Lääneranna vald, Pärnu maakond
Objekt nr 3 rahvuspargi kaardil
Kohalesõitmise õpetusRisti-Virtsu mnt (tee nr 10) 49. kilomeetril, Tuudil, keerata paremale Matsalu suunas (viit „Keemu vaatetorn 13“, tee nr 16191). Sõita 7 km ja Meelva teeristis pöörata paremale Matsalu suunas (viit „Keemu vaatetorn “, tee nr 16192). Sõita Matsalu mõisani, sealt suunab vasakule järgmine Keemu vaatetorni viit. 1,8 km pärast jõuate Keemu sadama juures asuva puhkekoha ja vaatetornini, kus on ka parkimistasku ja ümberpööramiskoht bussidele.  
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 58.745525
pikkuskraad: 23.674011
L-EST 97 x: 6511817 y: 481127