Ilumetsa metsamaja

Päästeameti peadirektori käskkirjaga on määratud tuleohtliku aja alguseks 14.04.2017 kogu Eesti territooriumil. Palume järgida tuletegemise juhiseid puhke- ja kaitsealadel. Tuld tohib teha ainult ettevalmistatud lõkkekohtades!
Ilumetsa metsamaja asub Põlvamaal Veriora vallas Nohipalo külas. Hea olemise koht. Maja juurest saab alguse Nohipalo matkarada.
TelefonVaata vabu aegu ja broneeri on-line keskkonnas www.nordicrent.ee


või telefonitsi 676 7532
E-R 10.00-16.00
E-postpuhkus@rmk.ee
Objekti tüüpMetsamaja
ParkimisvõimalusedParkla 2 autole.
Varustus
Maja mahutab 8 inimest. Miinimumvajadustele sisustatud ja elektripliidiga kööginurk, kolm tuba kokku 6 voodiga, magamisvarustus peab külastajal endal kaasas olema. Palume kasutada vahetusjalanõusid, välisjalanõudega majas mitte käia! Majas saun, WC sees ja kuivkäimla väljas. Lõkkekoht ja laud-pingid pikniku pidamiseks metsamaja külastajatele. Puudub joogivesi.
Hind95 €/ööpäev
Lõkkekoht on
Matkavõimalus on
Ööbimisvõimalus on
Ööbimiskoha inimeste arv8 inimest
VaatamisväärsusedMeenikunno raba oma rabajärvede ja matkarajaga, Mustjärv, Valgejärv, Ilumetsa meteoriidikraatrid, Rebasmäe allikas, Ootsipalu oru hiiglased, ümbritsevad palumetsad - need on ümbruskonna vaatamisväärsused, kus loodus esitleb oma kõige kaunimat palet.
Talvine kasutusLõkkepuud olemas, teed lahti lükatud.
Lisainfo
Vajalik eelnev broneerimine!
Metsamajast lahkudes korrasta ruumid. Maksimaalne lubatav lisainimeste arv on 2, lisatasu 10€/inimene.
Piirangud
Alla 18-aastased saavad maja broneerida ja kasutada ainult koos täiskasvanuga.
AsukohtNohipalos Veriora vallas Põlvamaal.
Kohalesõitmise õpetusSõita Räpinast 15 km Võru poole, seejärel keerata vasakule Värska poole ja sõita 3,8 km, kuni risteel näitab paremale suunaviit "Meenikunno maastikukaitseala". Keerata viida suunas ja sõita 2,1 km, kuni jõuate Nohipalo külla, kus suunaviit „Ilumetsa metsamaja“ näitab vasakule. Sõita veel umbes 200 m ja jõuategi metsamaja juurde.
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 57.956403
pikkuskraad: 27.352128
L-EST 97 x: 6428837 y: 698381