Meenikunno matkarada (5,8 km)

Meenikunno matkaraja Liipsaare pooles otsas toimub laudtee ja treppide remont. Seetõttu palume olla tähelepanelikud ja liikuda suunavate viitade järgi.
Meenikunno matkarada asub Põlvamaal Veriora vallas Meenikunno soo ääres. Parkimine Liipsaare või Päikseloojangu parklas. 5,8 km pikkune matkarada on ringikujuline ning   koosneb 2,4 km pikkusest laudteest ja 3,4 km pikkusest metsarajast. Rajal on 13 infopunkti, mis tuvustavad raba ja metsa. Matkaraja Liipsaare poolses otsas on vaatetorn. Tähelepanu! Matkarada asub Meenikunno maastikukaitsealal. Raba pakub põnevat kõikidele huvilistele, nii matkajale, marjulisele, linnuvaatlejale jne.
Objekti tüüpMatkarada
ParkimisvõimalusedParkimine Liipsaare või Päikseloojangu parklas, mõlemas ruumi 10 autole.
VarustusMatkarada on ringikujuline ning koosneb 2,4 km pikkusest laudteest ja 3,4 km pikkusest metsarajast. Rajal on 13 infopunkti, mis tutvustavad raba ja metsa. Matkaraja Liipsaare poolses otsas vaatetorn.
Kattega lõkkekoht on
Invavõimalus Ratastooliga liikumise võimalus Päikseloojangu metsamaja poolsest otsast.
Matkavõimalus on
Marjad-seenedmustikad, pohlad, jõhvikad, seened
Talvine kasutusLiipsaare ja Päikseloojangu maja parklani on teed lahti lükatud, matkarajal lumetõrjet ei teostata.
PiirangudMatkarada asub Meenikunno maastikukaitsealal.
AsukohtMeenikunno soo ääres, Veriora vallas, Põlvamaal.
Kohalesõitmise õpetusSõita Räpinast 15 km Võru poole ja keerata vasakule Värska suunas. Sõita 3,8 km ja keerata paremale Meenikunno maastikukaitseala suunas. Sõita veel 5,5 km ja keerata taas paremale. Sõita umbes 1,5 km, kuni jõuate parkla juurde, kust paremale näitab viit „Liipsaare“. Matkaraja alguspunktini on veel umbes 500 m. 
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 57.932105
pikkuskraad: 27.310046
L-EST 97 x: 6426011 y: 696026