Elistvere Valge ÖÖ - "Maailma loomine"

20.augustil tähistasime 5. Valge ÖÖ festivaliga saabuvat Elistvere loomapargi 25. sünnipäeva ja Eesti taasiseseisvumispäeva. Sel kaunil augusti õhtul ja ööl täitus Elistvere mõisa- ja loomapark lummava valguskunsti ja imelise muusikaga.

Seekordne festival kandis nime ”Maailma loomine” ja tõi külastajate ette 25 erinevat valgusinstallatsiooni mitmetelt kunstnikelt, kes mängisid oma töödes valguse, varju ja värvidega ning täitsid pargi liikuvate ja kõnelevate piltidega.

Õhtu galakontserdil astusid ülesse Kadri Allikmäe, Eva Mitreikina, Sander Mölder, muusikaline kollektiiv AR-GOD, Anna Makeevi ja Sakiko Ishii duo, Ruslan ja Rute Trochynskyi ning Mari Kalkun. Muusikalised etteasted paelusid oma pärimusmuusika sõnumite ja tunnetusega.

Valge ÖÖ lõpuakordiks sai Mari Kalkuni ja Sander Mõldri poolt selleks õhtuks kirjutatud ühisloo "Maailma loomine" esmaettekanne kõigi kontserdil ülesse astunud muusikute osalusel ja suur ühine tordi söömine.
Kõik see meelitas kohale 3500 külastajat.

Aitäh kõigile osavõtjatele, kes te kõik kohale tulite ning meie eriline tänu Teile keskkonnateadliku ja keskkonnasõbraliku käitumise eest! 

Uute ja toredate kohtumisteni!


Galerii vaatamiseks kliki pildil