Matka selgroog sai murtud 20.07

Kuus teel oldud päeva tähendab, et pool matkast on läbi. Oleme eesmärgiks võtnud katsetada erinevaid edasiliikumise viise, täna oli ATV päev. See neljarattaline riistapuu on paljude jaoks loodusvaenulikkuse võrdkuju, ent kuna meie matkatee kulges peamiselt mööda kruusateid, siis sinna sobis ATV päris hästi. Kui muidugi kõike kattev tolmukiht kõrvale jätta.

Tegime ka väikese kõrvalepõike äsja avatud Kõue mõisa, mille uhked interjöörid pakkusid tüüpilisele matkapäevale mõnusa kontrasti.

Lõunapausi pidasime Vahastu suurkivi juures, kuhu oli matkalisi uudistama tulnud Raplamaa Sõnumite ajakirjanik. Seejärel kulges tee Loosalu lõkkekohta, mis pole vist matkajate seas kuigi populaarne, sest lõkkeaseme nurka oli juba sipelgapesa kerkima hakanud.

Kuna jõudsime laagripaika harjumatult vara, jäi aega erinevateks tegevusteks – kes sportis, kes püüdis kala. Salvestasime ka mõned matkatarkuste videod, mis pärast matka lõppu loodusegakoos.ee lehele üles jõuavad.

Aega jäi ka lagunema kippuva telkimiskoha putitamiseks – pikali kukkunud istepink sai alla kindlamad jalad ning varjualune uue laua.

Õhtusöögiks nautisime Aigari valmistatud burritosid ja Alari küpsetatud pannkooke – suudame vist mitmekesist menüüd hoida ka ilma Margitita. Ent tema tänane teade, et ta meiega pühapäeval taas liitub, rõõmustas muidugi kõiki nii kõhu kui seltskonna mõttes.

Söögijärgselt sai pealampide valgel maha peetud kaugushüppevõistlus, mille kahe A tasavägises rebimises võitis Aigar.


Vaata pilte!

Esimese matka blogi

RMK matkatee avati 15. juulil 2012, mil startis esimene matkaseltskond. Matkajate tegemisi sai jälgida siinse blogi vahendusel, mida pidas Kristjan Kaljund 11 matkapäeva jooksul.

Esimese matka ajakava

Esimene matkaseltskond

Pildigalerii