Kalurikoja metsaonn

Hiiumaa, Hiiumaa puhkeala
Päästeameti peadirektori käskkirjaga on määratud tuleohtliku aja alguseks 19.04.2018 kogu Eesti territooriumil. Palume järgida tuletegemise juhiseid puhke- ja kaitsealadel. Tuld tohib teha ainult ettevalmistatud lõkkekohtades!
Metsaonn Kõpu poolsaare põhjarannikul rannamändide varjus. Mõne sammu kaugusel on rand. Sõiduteelt on onnini 3,5 km pinnaseteed, mis ei ole suurtele bussidele läbitav. Metsaonn on sobilik kalameestele ja matkajatele peatumiskohaks nii suvel kui talvel.
Telefon+372 676 7499
E-postinfo.ristna@rmk.ee
Objekti tüüpMetsaonn
Parkimisvõimalused10 sõiduautole või 3 väikebussile Mägipä telkimisala parklas
VarustusOnnis on kamin, seina ääres istepingid, akna all väike laud. Onni kõrval on ette valmistatud telkimisala. 5 kaetud lõkkeaset, kuivkäimla, infotahvel.
Telkimisvõimalus on
Kattega lõkkekoht on
Matkavõimalus on
Ööbimisvõimalus on
VaatamisväärsusedLisaks kaunile mererannale on läheduses võimalik tutvuda Kõpu poolsaare vanade rannaastangute ja vaheldusrikaste metsakooslustega Rebastemäe ja Neljateeristi õpperadadel.
Talvine kasutusTee parklani hoitakse lumevabana, lõkkepuud olemas.
LisainfoMetsaonn on looduses liikujatele kasutamiseks igaüheõiguse alusel. 
AsukohtMägipä küla, Hiiumaa vald, Hiiu maakond
Objekt nr 24 puhkeala kaardil
Kohalesõitmise õpetusKärdla poolt tulles suunab vahetult enne Kõput, 50 m enne Kõpu bussipeatust, metsaonni viit paremale. Sõiduteelt onnini on 3,5 km mööda kruusakattega külavaheteed. Kohalejõudmist suunavad viidad.  
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 58.935776
pikkuskraad: 22.217597
L-EST 97 x: 6534325 y: 397383