Mägipä telkimisala

Hiiumaa, Hiiumaa puhkeala
TÄHELEPANU! EESTI METSADES ON SUUR TULEOHT! Suure tuleohuga ajal on keelatud igasugune lahtise tule tegemine, sealhulgas ka metsas suitsetamine ja grilliseadmete kasutamine. Lõkke tegemine on keelatud ka kõigil RMK poolt ettevalmistatud lõkkekohtadel.
Kõpu poolsaare põhjarannikul liivaranna ääres rannamändide all on  lõkkekohad ja lauad, vihmase ilma korral pakub siinsamas varju Kalurikoja metsaonn.
Telefon+372 676 7499
E-postinfo.ristna@rmk.ee
Objekti tüüpTelkimisala
Parkimisvõimalused10 sõiduautole või 3 väikebussile, suurtele busside parkla 1 km kaugusel telkimisalast
VarustusParkla, infotulp, kuivkäimla, 5 kaetud lõkkeaset ja katusega pinklauda. Telkimisala on kõrvuti Kalurikoja metsaonniga.
Telkimisvõimalus on
Kattega lõkkekoht on
Matkavõimalus on
VaatamisväärsusedTelkimisala ümbritsevad liigirikkad ja mitmekesised okaspuumetsad, mida saab imetleda telkimisalalt algaval Mägipä õpperajal.
Marjad-seenedMustikad, seened
Talvine kasutusTee hoitakse lumevabana, metsaonnis lõkkepuud.
Lisainfo Tutvu enne loodusesse minekut
igaüheõiguse põhimõtetega.
PiirangudTelkimisala asub Kõpu looduskaitsealal, tutvu ala kaitse-eeskirjaga siin. Vajadusel küsi piirangute kohta lisainfot Keskkonnaametist, info@keskkonnaamet.ee, tel +372 463 6820.
AsukohtMägipä küla, Hiiumaa vald, Hiiu maakond
Objekt nr 25 puhkeala kaardil
Kohalesõitmise õpetusKärdla suunalt tulles suunab 50 m enne Kõpu bussipeatust viit paremale metsaonni ja telkimisalani. Sõiduteelt telkimisalani on 3,5 km kruusakattega külateed. Kohalejõudmist suunavad viidad.  
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 58.934680
pikkuskraad: 22.220813
L-EST 97 x: 6534198 y: 397565