Värska metsamaja II

Seoses tervishoiualase hädaolukorra kehtimisega oleme muutnud metsa - ja loodusmajade kasutajate piirarvu ning maja kasutamise aega. Maja kasutajate arv on 2 inimest. Telkimine ja lisainimesed pole lubatud. Arvestuslik saabumine kell 16.00 ja väljumine hiljemalt kell 10.00.
Värska metsamajad ja Värska lõkkekoht koos telkimisvõimalusega asuvad Õrsava järve kaldal. Neli  lõkkekohta grillrestidega, laud-pingid katusealusega, puukuur ja kuivkäimla. Tore puhkus Setomaal järve ääres, saab ujuda, palli mängida, matkata, sõita rattaga Laskevälja rattarajal.
Telefon
Vaata vabu aegu ja broneeri on-line keskkonnas www.nordicrent.ee
või telefonitsi 676 7532
E-R 10.00-16.00
Samale päevale on-line keskkonnas broneeringut teha ei saa!
E-postpuhkus@rmk.ee
Objekti tüüpMetsamaja
ParkimisvõimalusedAutoga metsamaja juurde sõita ei saa! Auto tuleb jätta majadest kuni 100 m kaugusel asuvasse parklasse. Parkla mahutab 5 autot.
VarustusMetsamaja on kasutamiseks 2-le inimesele, olemas nari koos madratsitega. Majas on laud, pingid, saun, väike elektripliit, el. veekeedukann. Magamisvarustus peab külastajal endal kaasas olema. Lähedal lõkkekohad, palliplats, paadisild ja kuivkäimlad. Puid tuleb tuua kuni 100 m kaugusel asuvast puukuurist, saunavesi tuleb tuua järvest. Tervistavat joogivett saab allikast.
Hind45 €/ööpäev
Lõkkekoht Lahtine lõkkease grillrestiga.
Matkavõimalus Majast möödub Õrsava matkarada.
Ööbimisvõimalus on
Ööbimiskoha inimeste arv2 inimesele
VaatamisväärsusedSobiv koht suviseks perepuhkuseks, võimalus nautida veemõnusid ja metsas jalutamist; tutvuda Mustoja maastikukaitsealaga, kus paikneb Kagu-Eesti suurim ja reljeefseim mõhnastik ja tuuletekkelised pinnavormid koos liivikutega. Lähedusse jääb ka Seto Talumuuseum.
Marjad-seenedmustikad, seened
Lisainfo Vajalik eelnev broneerimine! Metsamajast lahkudes korrasta ruumid.
Talveperioodil metsamaja kasutada ei saa!
Piirangud Õrsava järvel pole lubatud sõita mootorpaadiga!( VV määrus nr.191 18.07.1999.a.,Keskkonnaministri määrus nr.67 29.11.2002.a.)

Alla 18-aastased saavad maja broneerida ja kasutada ainult koos täiskasvanuga.
AsukohtÕrsava järve kaldal, Lobotka küla, Setomaa vald, Võrumaa. Objekt nr 19 puhkeala kaardil.
Kohalesõitmise õpetusSõita mööda Tartu-Värska mnt Värskani ja keerata enne Värska asula silti paremale (suunaviit "Treski"). Sõita umbes 10 m ja keerata vasakule, teeviidad näitavad Värska ja Luige metsamaja. Sõita otse edasi 1,8 km, kuni teeviit näitab vasakule Värska metsamaja.
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 57.947329
pikkuskraad: 27.633675
L-EST 97 x: 6428688 y: 715113