Leetse telkimisala

Leetse tee on osaliselt rekonstrueerimistööde tõttu ajutiselt suletud, Paldiski maanteelt Leetse teele keerata ei saa. Tallinna poolt tulles enne Paldiski linna keera paremale Jaani teele kuni jõuad Vana-Tallinna maanteele ning sõida edasi kuni ristud Leetse teega ning keera paremale. Sõida kuni Leetse mõisani. Sõida mõisast mööda ning ristmikul on viidad lõkkekohtadeni.
Leetse lõkkekohad asuvad Pakri poolsaarel kauni Lahepere lahe ääres männimetsa all. Lõkkekohti on 5 ja need asuvad hajutatult teineteisest sellisel kaugusel, mis pakub võimalust privaatseks äraolemiseks.
Telefon+372 676 7842
E-postinfo.viimsi@rmk.ee
Objekti tüüpTelkimisala
Parkimisvõimalused4 parkimistaskut, kus ruumi keskmiselt 3-4 autole
Varustus2 lahtist lõkkeaset, 3 kaetud lõkkeaset, laud-pinkide komplektid, katusealused lõkkepuudele, infotahvel üldinfoga, prügikastid, kuivkäimla, parkimistaskud
Telkimisvõimalus on
Kattega lõkkekoht on
Lõkkekoht on
Vesi Joogivee võtmise võimalust läheduses pole
Matkavõimalus Telkimisala jääb mööda Pakri poolsaare rannikut kulgeva matkaraja äärde
VaatamisväärsusedMeri ja liivarand, Leetse pank, Leetse mõis
NB! Mõis on eraomanduses ja mõisa territooriumil viibimine on lubatud ainult omaniku loal.
Lisainfo Leetse mõisani juurdepääsutee lumevaba, 1km lõkkekohani lumekoristuseta.
Enne loodusesse minekut tutvu järgmiste juhistega: igaüheõiguse põhimõtted, kuidas looduses käituda ja prügivabalt looduses
AsukohtLääne-Harju vald, Harju maakond
Objekt nr 11 puhkeala kaardil
Kohalesõitmise õpetusSõida Tallinnast Paldiski poole. Pisut enne Paldiski keklinna jõudmist pööra suurelt ristmikult, Alexela tankla juures paremale Leetse poole (Leetse tee) ning sõita otse 4 km kuni Leetse mõisani. Sõida mõisast mööda ning ristmikul on viidad lõkkekohtadeni. 
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 59.372503
pikkuskraad: 24.120422
L-EST 97 x: 6581617 y: 506846.4