Väike-Vilsandi puhkekoht

Käkisilma - Vilsandi matkarada on suletud! Seoses Papissaare - Vikati laevatee süvendus- ja laiendustööde tagajärjel toimunud muutustega Käkisilma paadisõidukanalis ei ole Käkisilma - Vilsandi matkarada võimalik läbida.
Saaremaalt Vilsandi saarele pääseb madala veeseisu ja sooja ilmaga ka jalgsi. Läbi mere ühelt laiult teisele kahlates jõutakse esimesena Väike-Vilsandile. Puhkekohas saab jalgu puhata ja vajadusel oma jalanõusid vahetada. Puhkekoha ümbruses on merest tulles ühel pool madal rannaniit ja teisel pool männik, mille vahelt läheb tee Suure-Vilsandi suunas.
Telefon+372 454 6880
E-postinfo.vilsandi@rmk.ee
Objekti tüüpPuhkekoht
Parkimisvõimalused5 bussile või 20 autole Käkisilma telkimisala parklas
VarustusPink-laud, infotahvel
VaatamisväärsusedKaunis vaade Vilsandi laidudepealsele. Linnud.
LisainfoEnne loodusesse minekut tutvu järgmiste juhistega: igaüheõiguse põhimõtted, kuidas looduses käituda ja prügivabalt looduses
PiirangudPuhkekoht asub Vilsandi rahvuspargis, tutvu ala kaitse-eeskirjaga siin. Vajadusel küsi piirangute kohta lisainfot Keskkonnaametist, info@keskkonnaamet.ee, tel +372 662 5999.
AsukohtSaaremaa vald, Saare maakond
Objekt nr 21 puhkeala kaardil
Kohalesõitmise õpetusBroneeritud paadiga Vilsandile või Käkisilma-Vilsandi matkarada pidi saarele, kus järgida teetähiseid ja infotahvleid. Järgmiste RMK matkaradadeni on puhkekoha juurest Vilsandi küla poole suunduvat kruusateed pidi u 3,5 km.
Täpsemat infot küsi Vilsandi rahvuspargi külastuskeskusest.
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 58.377867
pikkuskraad: 21.893056
L-EST 97 x: 6472758 y: 376758.3