RMK Aegviidu looduskeskuse poolt Harju- ja Järvamaa lasteaedadele korraldatud konkursi ”Meisterdusi metsast” 2013 tulemused


Sellel aastal saadeti konkursile kokku 98 meistritööd seitsmeteistkümnest lasteaiast, nendest kaheksa lasteaeda oli Harjumaalt ning üheksa Järvamaalt.

Töödes oli väga palju kasutatud sügisesi lehti nii piltide tegemisel kui ka loomade meisterdamisel. Hea on näha ka seda, et meisterdamistesse on kaasatud ka kogu pere, vanemad õed-vennad või sõbrad. Igal aastal suureneb nende tööde osakaal, mis on koos meisterdatud. Kuna meie konkurss on viidud varasemale ajale, siis sellel aastal ei tulnud kahjuks ühtegi jõuluteemalist tööd.

Žürii valis välja järgmised tööd, mis jäid silma oma lihtsuse ja fantaasia poolest:

  • Nooremas vanuseklassis:
„Sügise pildid“- Aegviidu LA
„Õhtul tuleb pidu“ ja „Tuleb külm talv“- Koeru LA
„Öökullid pesapuul“ ja „Kaelakeed ja käevõrud“- Klooga LA

Eriauhind lihtsa taaskasutuse eest läheb Lokuta LA Põrnikate rühmale, kus kasutati jäätisepulki ja sammalt ning Lisete Solenikov „Tigu läheb külla“  Aegviidust.

  • Vanemas vanuseklassis:
"Rändlinnud “- Lokuta LA
"Pardid“ – Viimsi Laanelinnu LA Kuldnoka rühm 

Väga mahuka töö eriauhind läheb Püünsi Kooli LA Misse rühmale „Sügisuss“ eest. Samuti Veskitammi LA Poku rühma „Poku“ eest ning Sipsiku rühma „Metsavana lemmiklooma“ eest.

Kõige aega nõudvama töö auhind Tabasalu LA Tibutare rühma päikeseprindi kolmiktöö „Sügis“ eest.
Nunnu auhind läheb töö „Hei, hei lambatall“ eest Koeru LA Päikeseratas tegijatele.

Kahjuks ei jõua siinkohal kõiki huvitavaid töid ära mainida, vaid tahame teis tekitada huvi ning, et te tuleksite neid ise vaatama.
Näitus konkursitöödest on Aegviidu looduskeskuses avatud veebruari keskpaigani.

Kõik lasteaiad on oodatud meie talvistele tasuta kampaaniaprogrammidele „Hundiretk“ või „Talvelinnud“ ning kevadisele kampaaniaprogrammile „Kes elab metsa sees".

Auhinnad toimetame kätte posti teel või isiklikult.

AITÄH KÕIGILE OSAVÕTJATELE!

Meisterdusi metsast 2013

Näita eespool: