Väikse Munamäe allikas ja Kalevipoja kivi

Tee lõket ainult selleks ettevalmistatud ja tähistatud kohas. Suvine lõkkepuude vajadus meie lõkkekohtades on väga suur, mistõttu ei pruugi lõkkepuid igal hetkel kõigile jaguda. Pettumuse vältimiseks võta palun autoga liikudes lõkkepuud või grillsöed kaasa. Põlevat lõket ära jäta valveta, söegrilli kasutamisel vala söed lõkkeasemele, mitte metsa alla. Lahkudes kustuta lõke korralikult.
Väikese Munamäe allikat nimetatakse ka Emajõe lätteks ja Kalevipoja kivi " Eesti lipp 100" mälestuskiviks.
Telefon+372 676 7122
E-post info.kiidjarve@rmk.ee
Objekti tüüpMuu
ParkimisvõimalusedAuto tuleb jätta puhkekohast umbes 500 m kaugusel asuva Väike-Munamäe Suusakeskuse parklasse.
VarustusPuhkekohas on 2 infotahvlit ja trepp.
VaatamisväärsusedVäikse Munamäe allikas ja Kalevipoja kivi. Allika juurest mööda rada edasi mäkke minnes on mobiilimasti platvormilt võimalik nautida suurepärast vaadet ümbrusele.
LisainfoObjekt asub eramaal - Kaga kinnistul, palume austada maaomaniku õigusi.
Enne loodusesse minekut tutvu järgmiste juhistega: igaüheõiguse põhimõtted, kuidas looduses käituda ja prügivabalt looduses.
PiirangudTutvu kaitse-eeskirjast tulenevate piirangutega siin, vajadusel küsi lisainfot Keskkonnaametist (+372 662 5999, info@keskkonnaamet.ee).
AsukohtNüpli küla, Otepää vald.
Kohalesõitmise õpetus
Sõita mööda Tatra-Otepää-Sangaste mnt (tee nr 46). Otepää valgusfoori juurest sõita Sangaste suunas umbes 2,4 km. Seejärel keerata vasakule ja sõita Väikse-Munamäe suusakeskuse parklani, kuhu saab jätta auto. Edasi minna jalgsi 200 m ja keerata paremale (pruunid viidad suunavad). Seejärel minna veel 200 m, kuni paremal on näha betoontrepp, mis viibki kivi ja allika juurde. 
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 58.037786
pikkuskraad: 26.512101
L-EST 97 x: 6435721.7 y: 648355.4