Kautsi metsaonn

Hea külastaja! Eesti metsades püsib väga suur tuleoht. Erakordselt kõrge on tuleoht Järva-, Viljandi-, Valga-, Võru-, Põlva- ja Tartumaal. Looduses lõket tehes või grillides tuleb olla äärmiselt ettevaatlik. Palume järgida tuletegemise juhiseid puhke- ja kaitsealadel. Tuld tohib teha ainult ettevalmistatud lõkkekohtades! Tuleohu kohta täpsemat infot vaata: ilmateenistus.ee/tuleohukaart
Metsaonn on kujunenud ajapikku jahimeeste kogunemispaigaks. Aga siia on kindlasti oodatud ka need, kes matkateele plaaninud peatust või puhkepaika. Mõtete klaarimiseks ja vaikuse nautimiseks on see hea paik. Läheduses on head marja- ja seenemetsad.
Telefon +372 501 9564
E-post info.pahni@rmk.ee
Objekti tüüpMetsaonn
Hooldustüüp Aastaringne
Suvise hoolduse põhimõtteid vaata siit
ParkimisvõimalusedParkla mahutab 5 autot.
VarustusLisaks kuusnurksele ringis pinkidega metsaonnile on siin veel lõkkerestiga lõkkease, pingid, puukuur, kuivkäimla. Magamisvarustus peab külastajal endal kaasas olema.
Telkimisvõimalus Lubatud paigaldada kuni 2 (4-kohalist) telki.
Lõkkekoht Lahtine lõkkease grillrestiga.
Ööbimisvõimalus on
Ööbimiskoha inimeste arvOnn mahutab 6 inimest.
Marjad-seenedMustikad, pohlad, vaarikad
Suvine hooldus Hooldussagedus: 1 kord nädalas.
Lisainfo
AsukohtTsooru küla lähedal, Antsla vald, Võrumaa. Objekt nr 19 puhkeala kaardil.
Kohalesõitmise õpetusAntsla-Sänna mnt 14. kilomeetril keerata 1 km enne Tsoorut alajaama juurest paremale väiksele kruusateele (suunaviit „RMK Kautsi metsaonn“). Sõita 5,5 km edasi, kuni tee ääres paremal ongi metsaonn. 
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 57.705540
pikkuskraad: 26.582898
L-EST 97 x: 6398903 y: 653959