Pullijärve metsamaja

Pullijärve metsamaja on rajatud Misso asula servas Pullijärve kaldal asuvasse vanasse metsavahi kordonisse. Metsamaja sobib ka kalapüügihuvilistele - püütud on ahvenat, haugi, kiiska, latikat, linaskit, särge, viidikat ja nurgu.
Telefon
Vaata vabu aegu ja broneeri on-line keskkonnas www.nordicrent.ee


või telefonitsi 676 7532
E-R 10.00-16.00
Samale päevale on-line keskkonnas broneeringut teha ei saa!
E-postpuhkus@rmk.ee
Objekti tüüpMetsamaja
Hooldustüüp Aastaringne
Suvise hoolduse põhimõtteid vaata siit
ParkimisvõimalusedParkimisruumi õuealal 2-3 autole.
VarustusMajas on 3 tuba, mahutab 8 inimest. Miinimumvajadustele sisustatud köök (minikülmik, elektripliit), puuküttega pliit, kohapeal olemas pott ja pann, kõik muu vajalik toidu valmistamiseks ja tarbimiseks peab endal kaasas olema. Kamin-ahi, laud-pingid, 4 voodit, kuivkäimla. Magamisvõimalus põrandal, varustus peab külastajal endal kaasas olema. Eraldi majas saun (kaminaruum, pesuruum, leiliruum). Õues on katusealune lõkkekoha ja laud-pinkidega. Puudub joogivesi.
Hind
  • 110 €/ ööpäev
  • Lemmikloom 5 €/ööpäev
Telkimisvõimalus Ainult metsamaja klientidele, kuni 6 telkijat (5€/in)
Kattega lõkkekoht Kaetud lõkkease grillrestiga
Vesi Tarbevett saab kaevust.
Ööbimisvõimalus on
Ööbimiskoha inimeste arv8 inimest
Vaatamisväärsused

Suurepärane koht puhkuseks Pullijärve kaldal. Pullijärve on kutsutud ka Põdrapulli järveks. Rahvapärimuse kohaselt on nimi tulnud põdrapulli järgi, keda hundikari taga oli ajanud. Talvel oli jää järve peal nõrk, pull kukkus sisse ja uppus ära, hundid ei uppunud. Ümbruskonna vaatamisväärsusteks on: Misso alevik, Misso kool, Nipernaadi (1982) filmist tuntud saun, looduskaitse all olev põlismänd – Kooli pettäi (kõrgus 11 m, 1998 a andmed, Eesti põlispuud).

Marjad-seenedMustikad, pohlad, jõhvikad, seened
Suvine hooldusHooldussagedus: vastavalt broneeringutele
Lisainfo
PiirangudAlla 18-aastased saavad maja broneerida ja kasutada ainult koos täiskasvanuga.
AsukohtPullijärve kaldal, Rõuge vallas, Võrumaal. Riia-Pihkva mnt ääres (Misso vana koolimaja juures) näitab suunaviit vasakule Pullijärve metsamaja. Objekt nr 41 puhkeala kaardil.
Kohalesõitmise õpetusVõru-Luhamaa mnt mööda sõita Luhamaa ristini, sealt keerata paremale Pihkva-Riia mnt-le ja sõita 9 km Misso alevisse. Pärast kauplust näitab viit paremale „Pullijärve metsamaja“. Sõita veel umbes 1 km ja oletegi kohal. 
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 57.609207
pikkuskraad: 27.211693
L-EST 97 x: 6389804 y: 691927