Ninaotsa telkimisala

Hiiumaa, Hiiumaa puhkeala
Ninametsa poolsaare tipus asuv telkimisala pakub küll rannavaateid, kuid liivaranda ei tasu siit otsida. Rand on rohune ja vesi lahesopis madal. See on paik, kus lõket teha ja päikeseloojangut nautida.
Telefon+372 676 7499
E-postinfo.ristna@rmk.ee
Objekti tüüpTelkimisala
Hooldustüüp Aastaringne
Suvise hoolduse põhimõtteid vaata siit.
Parkimisvõimalused20 sõiduautole või 2 suurele bussile parklas. Lisaks on võimalik kasutada parkimiseks endist karjääriala. Karavanautodele 4 kohta.
VarustusParkla, infoalus, puukuur, kuivkäimla, 4 kaetud lõkkeaset, varikatusealune küttekoldega, 3 katusega ja 1 katuseta pink-laud
Telkimisvõimalus on
Kattega lõkkekoht on
VaatamisväärsusedSeotud Kõrgessaare mõisa ja O. R. L. von Ungern-Sternbergiga, kelle kohta saab täpsemalt lugeda telkimisala infotahvlilt.
Suvine hooldusHooldussagedus: 2 korda nädalas
LisainfoEnne loodusesse minekut tutvu järgmiste juhistega: igaüheõiguse põhimõtted, kuidas looduses käituda ja prügivabalt looduses
AsukohtKõrgessaare küla, Hiiumaa vald, Hiiu maakond
Objekt nr 16 puhkeala kaardil
Kohalesõitmise õpetusKärdla poolt tulles keerata pärast Kõrgessaaret Viskoosasse. Viskoosa bussipeatusest ja tiigist möödudes keerata pärast kahekordseid elumaju paremale (suunaviit „Ninaotsa telkimisala“). Sealt sõita otse, kuni 0,9 km pärast on järgmine suunaviit. Peateelt on telkimisalale 2 km.  
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 58.991168
pikkuskraad: 22.439666
L-EST 97 x: 6540175 y: 410309