Kõverajärve metsamaja

Seoses tervishoiualase hädaolukorra kehtimisega oleme muutnud metsa - ja loodusmajade kasutajate piirarvu ning maja kasutamise aega. Maja kasutajate arv on 9 inimest. Telkimine ja lisainimesed pole lubatud. Arvestuslik saabumine kell 16.00 ja väljumine hiljemalt kell 10.00. 
Ideaalne koht mõnusaks puhkuseks järve kaldal.
Telefon
Vaata vabu aegu ja broneeri on-line keskkonnas www.nordicrent.ee


või telefonitsi 676 7532
E-R 10.00-16.00
Samale päevale on-line keskkonnas broneeringut teha ei saa!
E-postpuhkus@rmk.ee
Objekti tüüpMetsamaja
ParkimisvõimalusedMaja juures ruumi 3-4 autole.
VarustusMaja mahutab 9 inimest. Esimesel korrusel on kaminaruum, WC ja saun. Magamisvõimalus põrandal, madratsid olemas, muu magamisvarustus peab külastajal endal kaasas olema. Miinimumvajadustele sisustatud kööginurk, puuküttega pliit ja ahi. Õues katusealune koos laua, pinkide, välikamina ja suitsuahjuga. Puudub joogivesi. 
Hind95 €/ööpäev
Lõkkekoht Lahtine lõkkease grillrestiga.
Ööbimisvõimalus on
Ööbimiskoha inimeste arv9 inimest
VaatamisväärsusedIdeaalne koht puhkuseks järve kaldal. Ümbruskonna vaatamisväärsusteks on Meenikunno maastikukaitseala, Ilumetsa meteoriidikraatrid, Rebasemäe allikas, Piusa jõe ürgorg, Piusa koobastik ja Piusa Savikoda.
Marjad-seenedseened
Talvine kasutusLõkkepuud olemas, teed lahti lükatud. Talvisel ajal vajalik kaasa võtta soe, talviseks kasutamiseks mõeldud magamisvarustus!
Lisainfo
Vajalik eelnev broneerimine!
Metsamajast lahkudes korrasta ruumid.

Piirangud
Tuleohutusnõuetest tulenevalt on maja kasutajate piirarv 9 inimest. Alla 18-aastased saavad maja broneerida ja kasutada ainult koos täiskasvanuga.
AsukohtKõvera küla, Võru vald, Võrumaa. Objekt nr 31 puhkeala kaardil.
Kohalesõitmise õpetusSõita mööda Räpina-Koidula mnt Soele. Bussipeatuse juurest teeristist keerata Orava poole ja sõita umbes 3 km, kuni vasakule näitab viit „Kõverajärve metsamaja“. Sõita veel umbes 1,7 km ja oletegi kohal. 
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 57.902213
pikkuskraad: 27.515897
L-EST 97 x: 6423308 y: 708380