Mäekonnu lõkkekoht

Võrumaa, Karula rahvuspark
Hea külastaja! Anname teada, et Päästeameti poolt on kehtestatud tuleohtlik aeg Ida- ja Lääne-Virumaal, Jõgevamaal, Tartumaal ja Pärnumaal. Sellega seoses on keelatud tule tegemine, grillseadme kasutamine, suitsetamine, mootorsõidukiga liiklemine väljaspool maanteid. Teistes maakondades palume vältida lõkke tegemist ning käituda vastutustundlikult! Jälgida Päästeameti kodulehte ning Ilmateenistuse tuleohukaarti.
Lõkkekoht asub Mähkli külas. Suurepärane paik pikniku pidamiseks. Lõkkekoha läheduses on vaatetorn.
Telefon+372 782 8350
E-post info.karula@rmk.ee
Objekti tüüpLõkkekoht
ParkimisvõimalusedParkla mahutab 6 autot.
VarustusLõkkekohas on lahtine lõkkease grillrestiga, 2-kohaline kuivkäimla, 8 istepinki, 1 puude varjualune, prügikast ja infotahvel.
Telkimisvõimalus Lubatud paigaldada kuni 2 (4-kohalist) telki.
Lõkkekoht Lahtine lõkkease grillrestiga.
Matkavõimalus Lõkkekohast saab suunduda 15 km pikkusele Karula jalgrattarajale ning läheduses kulgevale 36 km pikkusele Karula jalgsimatkarajale.
VaatamisväärsusedPärandkultuurmaastikud, vaatetorn
Lisainfo
PiirangudLõkkekoht asub Karula rahvuspargis, tutvu piirangute ja kaitse-eeskirjaga siin. Vajadusel küsi lisainfot Keskkonnaametist (+372 662 5999, info@keskkonnaamet.ee).
AsukohtMähkli küla, Antsla vald. Objekt nr 6 rahvuspargi kaardil.
Kohalesõitmise õpetusAntsla-Haabsaare mnt 8. kilomeetril keerata 50 m pärast Haabsaare bussipeatust paremale (viidad "Karula rahvuspargi külastuskeskus 7 km", "Saru 20 km"). Sealt sõita edasi 3,2 km mööda Haabsaare-Saru mnt, kuni näete viita "Mäekonnu vaatetorn 1 km". Sealt 1 km edasi asub paremal Mäekonnu vaatetorni parkla. Parkla kõrval on ka lõkkekoht. 
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 57.73335
pikkuskraad: 26.48853
L-EST 97 x: 6401792 y: 648231