Ubajärve lõkkekoht

Võrumaa, Karula rahvuspark
Hea külastaja! Anname teada, et Päästeameti poolt on kehtestatud tuleohtlik aeg Ida- ja Lääne-Virumaal, Jõgevamaal, Tartumaal ja Pärnumaal. Sellega seoses on keelatud tule tegemine, grillseadme kasutamine, suitsetamine, mootorsõidukiga liiklemine väljaspool maanteid. Teistes maakondades palume vältida lõkke tegemist ning käituda vastutustundlikult! Jälgida Päästeameti kodulehte ning Ilmateenistuse tuleohukaarti.
Ubajärve kaldal paiknev lõkkekoht on mõnusaks peatuskohaks nii kalameestele kui korilastele. Vihmase ilma korral on hea leida varju ruumika varjualuse alt.
Telefon+372 782 8350
E-post info.karula@rmk.ee
Objekti tüüpLõkkekoht
ParkimisvõimalusedParkla mahutab 3 autot.
VarustusLõkkekohas on infotahvel, lahtine lõkkease, kuivkäimla, 1 varjualune, puude varjualune, 2 istepinki, 2-osaline prügikast.
Telkimisvõimalus Lubatud paigaldada kuni 5 (4-kohalist) telki.
Kattega lõkkekoht Kaetud lõkkease
VaatamisväärsusedPärandkultuurmaastikud, metsad, Ubajärv
Marjad-seenedjõhvikad, mustikad, seened
Lisainfo
PiirangudLõkkekoht asub Karula rahvuspargis, tutvu piirangute ja kaitse-eeskirjaga siin. Vajadusel küsi lisainfot Keskkonnaametist (+372 662 5999, info@keskkonnaamet.ee).
AsukohtUbajärve idakaldal, Rõuge vald, Võrumaa. Objekt nr 16 rahvuspargi kaardil.
Kohalesõitmise õpetusAntsla-Haabsaare mnt 8. kilomeetril keerata 50 m pärast Haabsaare bussipeatust paremale (viidad "Karula rahvuspargi külastuskeskus 7 km", "Saru 20 km"). Sealt sõita edasi 12 km mööda Haabsaare-Saru mnt. 400 m pärast Koemetsa bussipeatust keerata vasakule (viit „Ubajärve“). Sõita 4 km ja keerata T-kujuliselt ristmikult paremale. 400 m pärast keerata suure Karula rahvuspargi infotahvli juurest uuesti paremale. Seal asubki lõkkekoht. 
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 57.66890
pikkuskraad: 26.58313
L-EST 97 x: 6394824 y: 654132