Koseveski rattarada (20 km)

Tähelepanu! Eesti metsades püsib väga suur tuleoht. Erakordselt kõrge on tuleoht Järva-, Viljandi-, Valga-, Võru-, Põlva- ja Tartumaal. Looduses lõket tehes või grillides tuleb olla äärmiselt ettevaatlik. Palume järgida tuletegemise juhiseid puhke- ja kaitsealadel. Tuld tohib teha ainult ettevalmistatud lõkkekohtades! Tuleohu kohta täpsemat infot vaata: ilmateenistus.ee/tuleohukaart
Rada algab Kääpa jõe äärest Koseveskist ning sobib rahulikuks rattaretkeks mööda metsateid ja -sihte. Rajale jäävad mitmekesised marja- ja seenerikkad metsad, jõed ning mitmed puhke- ja lõkkekohad, kus saab nautida vaikust-rahu ning looduse ilu.
Telefon+372 676 7030
E-postinfo.elistvere@rmk.ee
Objekti tüüpRattarada
Hooldustüüp Aastaringne
Talvise hoolduse põhimõtteid vaata siit
ParkimisvõimalusedRMK Koseveski keskuse parklas 20 autole.
VarustusRada algab ja lõpeb Koseveski keskuse parklas, tähistatud viitadega. 
Lõkkekoht Kõrgekalda lõkkekoht, Määrumäe lõkkekoht
VaatamisväärsusedMitmekesised marja- ja seenerikkad metsad.
Lisainfo Enne loodusesse minekut tutvu järgmiste juhistega: igaüheõiguse põhimõtted, kuidas looduses käituda ja prügivabalt looduses.
AsukohtMustvee vald, Jõgevamaa
Objekt nr 26 puhkeala kaardil
Kohalesõitmise õpetusSõita mööda Jõhvi-Tartu-Valga (nr 3) mnt Tartust 43 km Jõhvi suunas, pöörata paremale (teeviit "Koseveski keskus 2 km"), tähistatud rada algab Koseveski keskuse parklast infostendi juurest ja kulgeb Koseveskist 150 m lõunas teeristist vasakule mööda metsateid.  
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 58.731803
pikkuskraad: 26.875368
L-EST 97 x: 6513811 y: 666484