Koseveski rattarada (20 km)

Tee lõket ainult selleks ettevalmistatud ja tähistatud kohas. Suvine lõkkepuude vajadus meie lõkkekohtades on väga suur, mistõttu ei pruugi lõkkepuid igal hetkel kõigile jaguda. Pettumuse vältimiseks võta palun autoga liikudes lõkkepuud või grillsöed kaasa. Põlevat lõket ära jäta valveta, söegrilli kasutamisel vala söed lõkkeasemele, mitte metsa alla. Lahkudes kustuta lõke korralikult.
Rada algab Kääpa jõe äärest Koseveskist ning sobib rahulikuks rattaretkeks mööda metsateid ja -sihte. Rajale jäävad mitmekesised marja- ja seenerikkad metsad, jõed ning mitmed puhke- ja lõkkekohad, kus saab nautida vaikust-rahu ning looduse ilu.
Telefon+372 676 7030
E-postinfo.elistvere@rmk.ee
Objekti tüüpRattarada
ParkimisvõimalusedRMK Koseveski keskuse parklas 20 autole.
VarustusRada algab ja lõpeb Koseveski keskuse parklas, tähistatud viitadega. 
Lõkkekoht Kõrgekalda lõkkekoht, Määrumäe lõkkekoht
VaatamisväärsusedMitmekesised marja- ja seenerikkad metsad.
Lisainfo Enne loodusesse minekut tutvu järgmiste juhistega: igaüheõiguse põhimõtted, kuidas looduses käituda ja prügivabalt looduses.
AsukohtMustvee vald, Jõgevamaa
Objekt nr 26 puhkeala kaardil
Kohalesõitmise õpetusSõita mööda Jõhvi-Tartu-Valga (nr 3) mnt Tartust 43 km Jõhvi suunas, pöörata paremale (teeviit "Koseveski keskus 2 km"), tähistatud rada algab Koseveski keskuse parklast infostendi juurest ja kulgeb Koseveskist 150 m lõunas teeristist vasakule mööda metsateid.  
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 58.731803
pikkuskraad: 26.875368
L-EST 97 x: 6513811 y: 666484