Priistani puhkekoht

Tee lõket ainult selleks ettevalmistatud ja tähistatud kohas. Suvine lõkkepuude vajadus meie lõkkekohtades on väga suur, mistõttu ei pruugi lõkkepuid igal hetkel kõigile jaguda. Pettumuse vältimiseks võta palun autoga liikudes lõkkepuud või grillsöed kaasa. Põlevat lõket ära jäta valveta, söegrilli kasutamisel vala söed lõkkeasemele, mitte metsa alla. Lahkudes kustuta lõke korralikult.
Kääpa jõgi on 49,9 km pikk, milles lebab Kalevipoja mõõk ja juba ammust aega on jõge kasutatud veeteena Peipsi järveni jõudmiseks. Kääpa jõel liikuvatel kalastajatel ja jõematkajatel on võimalus retkel Kaiu järvest - Peipsi järve kasutada Priistani, Kääpa, Koseveski ja Kõrgekalda puhkekohti.
Telefon+372 676 7030
E-postinfo.elistvere@rmk.ee
Objekti tüüpPuhkekoht
ParkimisvõimalusedMetsatee ääres
VarustusVarjualune, paadisild, kompostkäimla
VaatamisväärsusedKääpa jõgi
Marjad-seenedMarjad
Lisainfo Enne loodusesse minekut tutvu järgmiste juhistega: igaüheõiguse põhimõtted, kuidas looduses käituda ja prügivabalt looduses.
Jõel on lubatud sõita ainult mootorita ujuvvahendiga.
AsukohtMustvee vald, Jõgevamaa
Kohalesõitmise õpetusSõita mööda Jõhvi-Tartu-Valga (nr 3) mnt Tartust 36 km Jõhvi suunas ja pöörata vahetult enne Kääpa 4km silti paremale ja sõita 2,5 km. Seejärel pöörata paremale ja sõita 650 m. Sõiduk jätta teede kolmnurka nii, et liiklust ei sega. Puhkekoht jääb paremale, jala minna 250 m.
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 58.682706
pikkuskraad: 26.840063
L-EST 97 x: 6508260 y: 664672